a HRACON - rozšířená informace | ROLLPA - svět stavebnicových konstrukcí

HRACON - rozšířená informace o hranolové stavebnici 

Největší předností hranolové stavebnice HraCon je možnost navrhovat konstrukce přesně podle Vašich potřeb, ve špičkové kvalitě a za rozumnou cenu.

Naše běžné stavebnicové "rámy" obvodových stěn mají rozměr 100 cm na délku a 206 cm na výšku. Nabízíme je s palubkami nebo OSB deskami uzavřenými ve drážkách hranolů, případně s vnějším opláštěním libovolnými deskovými materiály, kdy jsou hranoly skryty uvnitř. Rámy mohou být osazeny dveřmi různého typu, okny, prodejním okénkem apod.

Dokážeme rovněž dřevěné opláštění opatřit i kvalitní barevnou silikátovou omítkou, kdy je jejich povrch k nerozeznání od zděné stavby. Tato varianta je mimořádně výhodná při budování přístaveb k rodinným domkům, kam by se klasická dřevostavba nehodila.

Jsme připraveni naše moduly upravit tak, abychom se dostali na jakýkoli Vámi přesně stanovený vnější rozměr stavby. Pokud nám pošlete jednoduchý nákres, či alespoň slovní popis požadované konstrukce, rádi Vám navrhneme konstrukční řešení k posouzení. Zde je odkaz na dokument ukazující průběh stavby prodejního stánku.

Autorem projektu je PhDr.Václav Husák - tel: + 420 776 024 707